2013/2014. tanévben megvalósult programok a közösségi szolgálat területén:

2013.szeptember 24. Rummelsbergből érkezett küldöttség számára történő bemutatón végzett közösségi szolgálat az óvodában és az általános iskolában
2013.október 14. Az Európa Tanács megbízásából készülő promóciós film a közösségi szolgálat témában történő részvétel, az OFI felkérésére. Szolgálat az óvodában és az általános iskolában.
2013.október 14.  Közös szolgálat a Sarepta Budai Evangélikus Szeretetotthon fogyatékkal élő lakóival az evangélikus templomban és a gimnáziumban
2013. október 24.Sarepta Budai Evangélikus Szeretetotthonban közösségi szolgálat a 100 éves Gyed Rózsa néni születésnapján
2013.november Önkéntesképzés az Élet Menete Alapítvány szervezésében (témafelelős és koordinátor: Baglyos Natália tanárnő)
2013.december:  - MEVISZ-Bárka Karácsony, közösségi szolgálat