Javító, különbözeti és osztályozó vizsgák…

Kedves szülők, kedves vizsgázók!

A javító, különbözeti és osztályozó vizsgák időpontjai:

A.) Különbözeti vizsgák a más intézményből érkezett tanulók számára: 2018.01.16. kedd 14:15-kor evangélikus hittan, református hittan és római katolikus hittan tantárgyakból;
B.) Osztályozóvizsgák azoknak a tanulóknak, akiknek a teljesítményét hiányzásaik nagy száma miatt a nevelőtestület az 1. félévi osztályozóértekezleten nem tudta minősíteni: 2018.02. 07-14. között.

Az egyes tantárgyak vizsgakövetelményeit a lenti linkre kattintva érhetik el. A vizsga időtartamáról és  a teljesítendő vizsgarészekről az intézmény vizsgaszabályzatában olvashatnak részletesen.

Kérdéseiket szívesen várjuk a margittai.edit@gmail.com címre, vagy telefonon a 290-90-88-as számon. (Margittai Edit igh)

Kérjük, hogy a vizsga időpontja előtt 15 perccel ünneplő ruhában jelenjenek meg a vizsgázók a gimnáziumban. A tanulók a bizonyítványt és íróeszközt feltétlenül hozzák magukkal!

Vizsgájukra Isten áldását kérjük!

Erős vár a mi Istenünk!

Vicziánné Salla Ildikó

Javító- és osztályozóvizsgák témaköreinek megtekintése